Bruno Altmayer   Angerer der Ältere    Carrie A. Baade    Kathrina S. Baumgartner   Karol Bąk
Katarzyna Bułka-Matłacz   Patrizia Comand   Victoria Francisco   Arkadiusz Dzielawski
Gianni Gianasso    Peter Gric   Mateusz Grobelny   Jarosław Jaśnikowski   Lukáš Kándl
Marcin Kołpanowicz   Tomasz Kopera   Jacek Lipowczan   Micha Lobi   Jacek Opała
Graszka Paulska   Kazimierz Pilarz   Leo Plaw   Łukasz Prządka   Otto Rapp   Fabrizio Riccardi
Jean-Noel Riou     Tim Roosen   Marek Rużyk   Tomasz Sętowski   Grzegorz Stec   Józef Stolorz
Christophe Vacher    Adam Widełka   Krzysztof Wiśniewski   Siegfried Zademack

JOSÉ PARRA urodzony w 1975 r. w Guadalajara, w Meksyku. Zaczynał jako praktykant w wieku 16 lat. Był zawsze pod wpływem hiszpańskich twórców barokowej rzeźby, obrazów i mebli, które produkowała również jego rodzina.
W latach 1998-1999, rozpoczął się okres dojrzewania artysty do własnego stylu malarskiego, który z początku był pod wpływem surrealizmu, ale również i meksykańskich elementów, takich jak ďTalaveraĒ (głównie niebieskie wzory na meksykańskiej ceramice). Ukończył Art Studentís League w Nowym Jorku i wrócił do Meksyku. Czynnie bierze udział w twórczości surrealistycznej USA i Meksyku. Jego prace prezentowane były na wystawach indywidualnych i zbiorowych w galeriach na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady, Danii, Holandii, Francji, Meksyku i w Polsce.

JOSÉ PARRA born in Guadalajara Jal. Mexico on Jan. 29th 1975 He started as an apprentice at his fatherís studio in Guadalajara at the age of 16, where he was able to develop his own compositions always influenced by the Spanish baroque sculpture, paintings and furniture manufactured at the familyís studio.
He lived in Puerto Vallarta for short periods of time during 1998-1999, where he was able to begin a more personal style at first influenced by surrealism but blending it with Mexican elements.

obrazy z poprzednich wystaw Magical Dreams
paintings from previous exhibitions Magical Dreams
die Gemälde von früheren Ausstellungen Magical Dreams